ویجیوکس برندی ایتالیایی که توسط شرکت ترک ایاک تاش ترکیه  از سال 1995 تا به امروز خریداری شده و به ثبت رسیده است. wijivox دارای سابقه درخشان در زمینه طراحی ، تولید و تهیه کلکسیونهای بی نظیر کیف و کفش و پوشاک هم سطح با برندهای Dior , D&G و ... اما با مدلهای بسیار متنوع میباشد.
طراحی های مبتکرانه wijivox ، این برند را به یکی از رهبران دنیای مد تبدیل کرده به گونه‌ای که امروزه بسیاری از منتقدین به نوع آوری و خلاقیت این برند در صنعت مد اعتراف کرده‌اند .
طراحان این برند که جزء فعالان در بخش مد برتر ( High Fashion )  هستند ، با مطالعه دنیای مد، و با برخورداری از محدوده وسیعی از متریال و همچنین طیف گسترده‌ای از رنگها ، الگوها و سبک‌ها ، به موقع نیاز و سلیقه روز و تغییرات آن را پیش بینی کرده و با طراحی های خلاقانه خود به دنبال بنا نهادن گرایش و نگرش نوین در دنیای مد میباشند.
طراحان سبک wijivox همواره با بهره گیری ازسطح بالای تجربه و تخصص در زمینه شناسایی سبک های مختلف ، ایده پردازی در صنعت مد و تجزیه و تحلیل برندهای مختلف تجاری ، در پی خلق سبکی نو در صنعت مد بوده‌اند .

  
فروشگاه‌ها :
wijivox ، در جهت تحقق اهداف این برند ، تمامی افراد و پرسنل خود را در فروشگاه‌ها و دفتر مرکزی ،از میان متخصصین خبره طراحی ، معماری ، کنترل کیفیت ، طراحان داخلی و مدیران پیشرفت و توسعه ، انتخاب و دعوت به همکاری کرده است . فروشگاه های wijivox دارای طراحی های خاص و فوق العاده شیک  با بهره گیری از فروشندگان مجرب بمنظور دلپذیرکردن تجربه خرید مشتریان و همچنین در ساختمان هایی لوکس و موقعیتهای مناسب هر شهر افتتاح شده‌اند .
 

حمایت از محیط زیست و سلامت مشتریان :
wijivox بمنظور حمایت از محیط زیست در تولید محصولات و برنامه‌ها و طرحهایی را در دفتر مرکزی و فروشگاه‌ها به مرحله اجرا درآورده است که از میان آنها میتوان به موارد زیر اشاره کرد :
متریال استفاده شده در تمامی طرحهای wijivox ، تهیه شده از الیاف کاملا طبیعی که امکان تبادل هوا را به درستی فراهم میکند  به گونه‌ای که تمامی علاقمندان این برند ، به راحتی محصولات در عین داشتن طراحی های خاص اشاره میکنند .
تمامی دکوراسیون و چیدمان و روشنایی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که در مصرف انرژی تا 10% ذخیره  انرژی داشته است .
 


 
 خریدى لذت بخش را براى شما آرزومندیم
 کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی ویجیوکس ایران می‌باشد
می خواهید عضو شوید؟
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحيح وارد نمائيد
قبلاً عضو شده ام، ورود به حساب کاربری
عضو هستید؟
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحيح وارد نمائيد
ایجاد حساب کاربری
رمز عبور را فراموش کرده ام
پشتیبانی آنلاین
مشاوره تلگرام
آقای مسیبیویجیوکس04133297516wijivoxiran.comwijivoxiran.com - صهتهرخطهقشد.زخئ - صصص.صهتهرخطهقشد.زخئ