برند ویجیوکس با پست جمهوری اسلامی ایران قرارداد دارد و کلیه سفارشات در زمان اداری همان روز به پست پیشتاز تحویل داده خواهد شد ومعمولا 48 الی 72 ساعت سفارش شما بدون پرداخت هزینه پست بدستتان خواهد رسید. " در روزهای تعطیلی فردای روزجاری به پست پیشتاز تحویل داده خواهد شد. "
ارسال کالا تنها به آدرسی که خریدار در هنگام ثبت سفارش خود قید کرده است ارسال خواهد شد در صورت اشتباه بودن آدرس، تلفن و... از طرف خریدار ویجیوکس هیچ مسئولیتی را پذیرا نخواهد بود.
در اکثر سفارشات محصولات موجود بوده و سفارشات در زمان اداری همان روز به پست پیشتاز تحویل داده خواهد شد در بعضی از موارد که محصول مورد نظر در انبار ترکیه‌‌ می‌باشد زمان تحویل متفاوت بوده و در هنگام انتخاب محصول زمان تحویل در جلوی محصول نمایش داده میشود.
در بعضی موارد پس از ثبت سفارش شما و تائید آن از طرف ویجیوکس بعلت نقص در سیستم موجودی انبار ، یا نقص در سایت و یا ... از طرف ویجیوکس سفارش شما قابل ابطال و مبلغ پرداخت شده  طی 48 ساعت استرداد‌‌ می‌گردد.

قوانین تعویض 
چنانچه مشتریان محترم پس از دریافت سفارش، قصد تعویض کالای خریداری شده را داشته باشند، حداکثر تا 2 روز فرصت خواهند داشت تا کالا را ارسال کنند . " البته این امر در صورت رعایت شروط لازم خواهد بود"
 
شرایط تعویض
درخواست تعویض محصول می‌بایست حداکثر یک روز پس از تحویل مرسوله از طریق پر کردن فرم تماس با ما و یا تماس با شماره 26454987-021 به اطلاع کارشناسان ویجیوکس برسد. در غیر اینصورت و پس از گذشت 24 ساعت از تحویل کالا، ویجیوکس هیچگونه مسئولیتی در قبال تعویض نخواهد داشت . 
تعویض کالا تنها در شرایطی امکانپذیر است که محصول مورد نظر به هیچ عنوان استفاده نشده و به هیچ عنوان تگ محصول نباید کنده شده باشد." تائید این امر صرفا بر عهده کارشناسان مربوطه‌‌ می‌باشد."
بهمراه داشتن اصل فاکتور مهردار شرکت "به هیچ عنوان بدون اصل فاکتور اجناس مرجوع  نخواهند شد"
محصول مورد نظررا به خوبی بسته‌بندی کنید و فقط به وسیله پست پیشتاز به ادرس دقیق ویجیوکس ارسال فرمائید.
بعد از دریافت محصول، کنترل و تائید توسط کارشناس مربوطه شما میتوانید محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده وسفارش دهید. 
هزینه پستی برگشت به عهده خریدار‌‌ می‌باشد. هزینه ارسال مجدد در شرایط یکبار تعویض به عهده شرکت‌‌ می‌باشد.
 
 
 کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی ویجیوکس ایران می‌باشد
می خواهید عضو شوید؟
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحيح وارد نمائيد
قبلاً عضو شده ام، ورود به حساب کاربری
عضو هستید؟
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحيح وارد نمائيد
ایجاد حساب کاربری
رمز عبور را فراموش کرده ام
پشتیبانی آنلاین
مشاوره تلگرام
آقای مسیبیویجیوکس04133297516wijivoxiran.comwijivoxiran.com - صهتهرخطهقشد.زخئ - صصص.صهتهرخطهقشد.زخئ